Ticari Yazılımınızla Tam Entegre Takvim Programı

TAKVİM

SwotLOG firmanızda çalışanlarınızın takvim kullanım ihtiyacını karşılamak ve planlı çalışabilmek için yeni bir modül daha kullanıma sunmuştur. Bu modül sayesinde tek merkezi operasyonunuzu takip ettiğiniz gibi aynı yazılımın içinden planlamalarınızı, toplantılarınızı da kaydedebilirsiniz.

Takım arkadaşlarınıza toplantı ayarlayabilir, onların sizin zaman planınızı görmesini sağlayabilirsiniz.

Böylece farklı bir yazılama ihtiyaç duymadan hem ofis içinden hem de ofis dışından ve de SwotLOG mobil ara yüzünden de takviminizi görebilirsiniz.

Aynı yazılımın içinde bu kabiliyete sahip olmanın avantajı ise firma çalışanlarını bir daha farklı yazılama tanımlama ihtiyacınız kalmamasıdır. Keza bunun için ayrı bir yazılım ücreti de ödemezsiniz.

SwotLOG genel takvim kullanım ihtiyaçları dışında CRM ve iş takibi özelliklerini de kullanarak takviminizi programın içinde aldığınız aksiyonlar sonucunda da kullanıldığını göreceksiniz.

Örneğin;

  • Görüşme planladığınız farklı müşterilerinizi otomatik olarak takviminizin uygunluk seviyesine göre belirli gün ve saatlerde ön ayarlamalar yaparak akıllı yerleşim tekniği ile yerleştirecektir.

  • Ödeme mi bekliyorsunuz,

  • Ödeme mi yapacaksınız,

  • Senetleriniz, çeklerinizin tahsilatı farklı günlere mi dağılmış,

  • Ürün satın alması mı yapacaksınız,

  • Teklifinizi verdiniz 15 gün içinde neticelenmesini bekliyorsunuz,

Bu gibi birçok iş operasyon adımınızın takviminizde olduğunu görünce şaşırabilirsiniz. Böyle bir özellik zincirini de ‘Keşke’ diyerek bizim gibi hayal etmiş olabilirsiniz. Hatta bu özellikleri dünyada ilk biz sunuyoruz.

Buna ilaveten verilen yetkiler mertebesinde bir kullanıcı farklı kullanıcıların takvimlerini görebilir ve düzenleme yapabilir. Özellikle firma asistanları, aynı takım arkadaşları, farklı lokasyonlarda / şubelerde çalışanlar, ... v.b.

Takvim diğer SwotLOG servisleri gibi aynı veri ambarında saklandığı için gerçek zamanlı olarak yedeklenmektedir. Bilgileriniz yani firma hafızanız kaybolmaz, sürekli büyür ve değerlenir.

Sonuç olarak takviminiz ve günlük iş operasyonlarınız lokasyondan bağımsız tam fonksiyonel olarak entegre çalışacaktır ve işlerinizin daha verimli planlaması + iletişimi sağlanacaktır.

Diğer adıyla ''Patron Ekranı'' Analizli Rapor ve değerlendirme sonuçlarını görmenizi sağlayacak...

Her zaman müşteriniz ile olan ilişkiniz en temelde finansal zeminden etkilenir. Borcu artmaya başlayan bir müşterinizi hemen farketmelisiniz, sizden daha az ürün/servis almaya başlayan firmayı hemen farketmelisiniz,...vb.

SwotLOG genel takvim kullanım ihtiyaçları dışında CRM ve iş takibi özelliklerini de kullanarak takviminizi programın içinde aldığınız aksiyonlar sonucunda da kullanıldığını göreceksiniz.

Takım arkadaşlarınıza görev atayabilir, onların sizin görev listenizi görmesini sağlaya bilirsiniz...

Daha verimli ve organize çalışmanızı, daha doğru iletişim yapmanızı ve daha çok organize satış yapmanızı sağlayacak...

İnsanlar sosyal ağlara o kadar alıştı ki, iş organizasyonlarında zaruri bir iletişim aracı haline geldi...

Mimarisi gereği tüm mali değerleriniz, Muhasebe modülüne verimli ve ''Gerçek Zamanlı'' aktarılır...

Firmanızın piyasadaki pozisyonlanmasına göre;