Mali Müşavirler için Ek Lisans Ücreti Yoktur.

MUHASEBE

SwotLOG mimarisi gereği bütün mali değerleri muhasebe modülüne en verimli şekilde ve gerçek zamanlı aktarmak üzere tasarlanmıştır.

Klasik muhasebe yazılımlarından farklı olarak sistem içinde yapılan her türlü değişiklikler, mali bilgilerinizi gerçek zamanlı etkiler.

Keza SwotLOG kullanıcı ara yüzü kolaylıkları muhasebe işlemlerinizin yapılmasında da aynı verimliliği yaşamınızı sağlayacaktır. Buda harcamakta olduğunuz insan/saat maliyetlerinizi düşürecektir.

Verimliliği arttıran diğer bir konuda karşılıklı raporları çok hızlı bir şekilde alabilmenizdir. Böylece doğrulama ve kontrol ihtiyaçlarınızı minimum sürede tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Bu kontrollerinizi internet üzerinden mali müşavirinize de açabilir ve kullandırabilirsiniz.

Mali müşavirler için SwotLog ek lisans ücreti yoktur.

Böylelikle hem firmanız hem de mali müşaviriniz için iletişim verimliği sağlanmış olacaktır.

Diğer yazılımların aksine yöneticiler için hazırlanmış Swot Analiz Raporlama ve değerlendirme ekranlarında da birçok mali bilgilerinizi görmenizi sağlar.

Diğer adıyla ''Patron Ekranı'' Analizli Rapor ve değerlendirme sonuçlarını görmenizi sağlayacak...

Her zaman müşteriniz ile olan ilişkiniz en temelde finansal zeminden etkilenir. Borcu artmaya başlayan bir müşterinizi hemen farketmelisiniz, sizden daha az ürün/servis almaya başlayan firmayı hemen farketmelisiniz,...vb.

SwotLOG genel takvim kullanım ihtiyaçları dışında CRM ve iş takibi özelliklerini de kullanarak takviminizi programın içinde aldığınız aksiyonlar sonucunda da kullanıldığını göreceksiniz.

Takım arkadaşlarınıza görev atayabilir, onların sizin görev listenizi görmesini sağlaya bilirsiniz...

Daha verimli ve organize çalışmanızı, daha doğru iletişim yapmanızı ve daha çok organize satış yapmanızı sağlayacak...

İnsanlar sosyal ağlara o kadar alıştı ki, iş organizasyonlarında zaruri bir iletişim aracı haline geldi...

Mimarisi gereği tüm mali değerleriniz, Muhasebe modülüne verimli ve ''Gerçek Zamanlı'' aktarılır...

Firmanızın piyasadaki pozisyonlanmasına göre;