GÖREVLER

GÖREVLER

SwotLOG firmanızda çalışanlarınızın Görev takip / onay kullanım ihtiyacını karşılamak ve planlı çalışabilmek için bu yeni bir modülü kullanıma sunmuştur. Bu modül sayesinde tek merkezi operasyonunuzu takip ettiğiniz gibi aynı yazılımın içinden iş görev ve emirlerinizi de kaydedebilirsiniz

Takım arkadaşlarınıza görev atayabilir, onların sizin görev listenizi görmesini sağlayabilirsiniz. Böylece farklı bir yazılama ihtiyaç duymadan hem ofis içinden de dışından ve swotlog mobil arayüzünden oluşturduğunuz veya adınıza oluşturulan görevlerinizi görebilirsiniz.

Görevleriniz (yapılacak işler) için genel tanımlama ve açıklama bilgileri dışında tarih ve zaman girerek başlama ve bitiş tanımları oluşturabilirsiniz. Keza sistemin sizi uyarmasını da sağlayabilirsiniz. Bu size kusursuz bir iş takibi süreci sağlamada maksimum yararı sağlayacaktır.

Modül aynı zamanda bir göreve birden fazla kişinin atanmasını da sağlamaktadır. Takım çalışmalarında ve proje takiplerinde SwotLOG bir süreç yönetim desteği sağlamış olacaktır.

Aynı yazılımın içinde bu kabiliyete sahip olmanın avantajı ise firma çalışanlarını bir daha farklı yazılama tanımlama ihtiyacınız kalmamasıdır. Keza bunun için ayrı bir yazılım ücreti de ödemezsiniz.

SwotLOG genel Görev kullanım ihtiyaçları dışında CRM ve iş takibi özelliklerini de kullanarak görev listesiniz programın içinde aldığınız aksiyonlar sonucunda da kullanıldığını göreceksiniz.

Örneğin;

  • ‘X....’ müşterisinden beklenen ödemenin yapılmasını şu tarih ve saate kadar sağlayınız,

  • Son kredinizi ödeme tarihi, gerekli finansmanın sağlayınız,

  • Senetleriniz, çeklerinizin bugünkü tahsilatı .....TL olması gerekli banka ile mütabakat yapınız,

  • Ürün satın almasını Çarşamba saat 12:00’ye kadar yapmalısınız,

  • Bugün 123 nolu teklifinizin sonuçlanmış olması lazım, lütfen kontrol ediniz,

  • v.b....

Bu gibi birçok iş operasyon adımlarınız Görev Modülünde olduğunu görünce şaşırabilirsiniz. Böyle bir özellik zincirini de ‘Keşke’ diyerek bizim gibi hayal etmiş olabilirsiniz.

Keza verilen yetkiler mertebesinde bir kullanıcı farklı kullanıcıların görevlerini görebilir ve düzenleme yapabilir. Özellikle firma asistanları, aynı takım arkadaşları, farklı lokasyonlarda / şubelerde çalışanlar, ...v.b.

Görevler diğer SwotLOG servisleri gibi aynı veri ambarında saklandığı için gerçek zamanlı olarak yedeklenmektedir. Bilgileriniz yani firma hafızanız kaybolmaz, sürekli büyüyerek değerlenir.

Sonuç olarak Görevler ve günlük iş operasyonlarınız lokasyon bağımsız tam fonksiyonel olarak entegre çalışacaktır ve işinizin daha verimli yapılması sağlanacaktır.

Diğer adıyla ''Patron Ekranı'' Analizli Rapor ve değerlendirme sonuçlarını görmenizi sağlayacak...

Her zaman müşteriniz ile olan ilişkiniz en temelde finansal zeminden etkilenir. Borcu artmaya başlayan bir müşterinizi hemen farketmelisiniz, sizden daha az ürün/servis almaya başlayan firmayı hemen farketmelisiniz,...vb.

SwotLOG genel takvim kullanım ihtiyaçları dışında CRM ve iş takibi özelliklerini de kullanarak takviminizi programın içinde aldığınız aksiyonlar sonucunda da kullanıldığını göreceksiniz.

Takım arkadaşlarınıza görev atayabilir, onların sizin görev listenizi görmesini sağlaya bilirsiniz...

Daha verimli ve organize çalışmanızı, daha doğru iletişim yapmanızı ve daha çok organize satış yapmanızı sağlayacak...

İnsanlar sosyal ağlara o kadar alıştı ki, iş organizasyonlarında zaruri bir iletişim aracı haline geldi...

Mimarisi gereği tüm mali değerleriniz, Muhasebe modülüne verimli ve ''Gerçek Zamanlı'' aktarılır...

Firmanızın piyasadaki pozisyonlanmasına göre;