Tek Sistem = Tek Veritabanı...

ERP PROGRAMI

%100 Bulut ERP Yönetim Sistemi...

SwotLOG Bulut Çözümümüz modüler olarak geliştirilmiştir. Türkiye, Almanya ve Hollanda sunucu merkezlerimizde çalışır ve yedeklenir. Altyapımız Real Time ''Gerçek Zamanlı'' olarak yedeklenmesinden dolayı olabilecek tüm aksilikler planlanarak hazırlanmış ve veri güvenliğimiz bankalarda olduğu gibi SSL güvenlik sistemi ile sağlanmıştır.

CRM + MUHASEBE + E-MAIL + TAKVİM + GÖREVLER + CHAT + B2B + B2C => Hepsi bir arada olan modüler bir ERP Programı'dır.

ERP SSL Güvenlik Sistemi; Bilgisayarınız ve sunucularımız arasında var olan 128 bit, 256 bit, 512 bit ve 1024 bit şifreleme seçiminize bağlı olarak bankalar gibi güvenli bir platform sunar.

Çözümümüzün en büyük yararı; sunucu donanım ve yedekleme maliyetleri, sunucu program lisans maliyetleri, virüs koruma yazılım maliyetleri, ofisinizdeki metrekare kullanım maliyeti, sunucu yıllık elektrik maliyeti (yaklaşık 1.500TL) ve teknik bakım maliyetlerinden %100 oranında tasarruf etmenizi sağlamasıdır. Çünkü bunlara artık ihtiyacınız yok.

SwotLOG ERP Programı bu bahsettiğimiz ilk kurulum ve operasyonel yatırım maliyetlerinden çok daha ekonomiktir. Yazılımımız sürekli gelişen ve güncellenen bir yapı ile tasarlandığı için kullandığınız versiyon her zaman en son versiyonumuzdur. Sizi versiyon yenilemek için operasyonunuzu bölmeyeceğiz ve yeni bir ücret talep etmeyeceğiz. Her zaman daha iyisini müşteri memnuniyetinizin en yüksek seviyesinde kullanacaksınız.

Artık 6-8 adımda aldığınız raporları unutacaksınız. Çünkü bunlar SwotLOG ERP ekranlarında her an hazır olacak. SwotLOG adından da anlaşılacağı gibi sürekli Swot Analiz listelerinden hareketle işleme başlamanızı sağlar. Böylece hiç zaman geçirmeden bütün büyük resmi görüp hiç bir noktayı kaçırmadan istediğiniz aksiyonları listeler üzerinden alabilirsiniz.

Keza yeni güncellemeler ile sunulan hiç bir yeni modül ve servis ayrıca ücretlendirilmez. Aylık kullanım ücretiniz bütün servisleri ve modülleri kullanım için geçerlidir.

ERP Programı çözümümüzde var olan bütün servis ve modüller tek bir amaç için oda daha verimli bir firma olabilmeniz için tam entegre ''TEK SİSTEM'' olarak çalışmaktadır.

Diğer adıyla ''Patron Ekranı'' Analizli Rapor ve değerlendirme sonuçlarını görmenizi sağlayacak...

Her zaman müşteriniz ile olan ilişkiniz en temelde finansal zeminden etkilenir. Borcu artmaya başlayan bir müşterinizi hemen farketmelisiniz, sizden daha az ürün/servis almaya başlayan firmayı hemen farketmelisiniz,...vb.

SwotLOG genel takvim kullanım ihtiyaçları dışında CRM ve iş takibi özelliklerini de kullanarak takviminizi programın içinde aldığınız aksiyonlar sonucunda da kullanıldığını göreceksiniz.

Takım arkadaşlarınıza görev atayabilir, onların sizin görev listenizi görmesini sağlaya bilirsiniz...

Daha verimli ve organize çalışmanızı, daha doğru iletişim yapmanızı ve daha çok organize satış yapmanızı sağlayacak...

İnsanlar sosyal ağlara o kadar alıştı ki, iş organizasyonlarında zaruri bir iletişim aracı haline geldi...

Mimarisi gereği tüm mali değerleriniz, Muhasebe modülüne verimli ve ''Gerçek Zamanlı'' aktarılır...

Firmanızın piyasadaki pozisyonlanmasına göre;