E-POSTA

E-POSTA

SwotLOG firmanızın en önemli hafızası olan email’leri artık PC’lerinizde kaybolma riski ile karşı karşıya bırakmayacak.

İstediğiniz email adreslerinizi tanımlayarak SwotLOG sunucularına da kaydedilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece ikinci bir yedek de sağlamış olacaksınız.SwotLOG firmanızın en önemli hafızası olan email’leri artık PC’lerinizde kaybolma riski ile karşı karşıya bırakmayacak.

Elbette amacımız email’lerinizin sadece güvenliğini sağlamak değil. Onların istendiğinde hızlı ve kolay bir kullanıcı ara yüzünden hemen karşınıza çıkarılması ve herşeyden önemlisi iş operasyonlarınızda CRM ile bütünleşik olarak ilişkilendirilmesini sağlamaktır.

Bu konu küçükten büyüğe her firmanın kanayan bir yarasıdır. Nasıl mı çözüyoruz, örneklerle açıklayalım;

  • Bir teklif hazırladığınız email atmanız gerekiyor, ayrıca bir email yazılımı kullanmanıza gerek yok. SwotLOG yazılımından çıkmadan doğrudan teklifinizi müşterinize email olarak gönderebilirsiniz. Böylece gönderdiğiniz email teklifiniz ve müşteriniz ile ilişkilendirilmiş olur. İleride bu müşterinize hangi email’leri gönderdim sorunuza hemen bir yanıtımız olur. Size onları tarih ve konu listesinde sıralarız.

  • Teklifinizin kabulü müşterinizden email olarak geldi. Bir sipariş aldınız, SwotLOG bu email’i hem teklifinizle hem de müşteriniz ile eşleştirir. Böylece her zaman sistemdeki verileriniz ile email iletişim kanalı entegre çalışmış ve gerekli müşteri onaylarını kaydetmiş olursunuz.

  • Müşteriniz iki saat sonra geçtiği siparişte bir değişiklik email’i mi gönderdi. Buda sisteme kaydolur. Verileriniz kaybolmaz ve siz karşı iş aksiyonunuzu alırsınız.

  • ...v.b.

Böylece SwotLOG ticari yazılımınız firmalar ile olan ilişkilerinizi de email entegrasyonu ile tamamlar. Firma hafızanızı devamlı korur, ilişkilendirir ve istendiğinde en hızlı şekilde erişmenizi sağlar.

Firmanızdan bir çalışanınızın ayrılması ile bilgileriniz silinmez, bütün ilişkisel verilerle beraber email’leriniz de kurumsal olarak yazılımınızın içinde her zaman kullanıma hazırdır.

Bu servis ile müşterileriniz her zaman ne kadar dakik ve organize çalıştığınızın farkında olacaktır. Keza email modülü daha verimli ve organize çalışmanızı, daha doğru iletişim yapmanızı ve daha çok organize satış yapmanızı sağlayacaktır.

Diğer adıyla ''Patron Ekranı'' Analizli Rapor ve değerlendirme sonuçlarını görmenizi sağlayacak...

Her zaman müşteriniz ile olan ilişkiniz en temelde finansal zeminden etkilenir. Borcu artmaya başlayan bir müşterinizi hemen farketmelisiniz, sizden daha az ürün/servis almaya başlayan firmayı hemen farketmelisiniz,...vb.

SwotLOG genel takvim kullanım ihtiyaçları dışında CRM ve iş takibi özelliklerini de kullanarak takviminizi programın içinde aldığınız aksiyonlar sonucunda da kullanıldığını göreceksiniz.

Takım arkadaşlarınıza görev atayabilir, onların sizin görev listenizi görmesini sağlaya bilirsiniz...

Daha verimli ve organize çalışmanızı, daha doğru iletişim yapmanızı ve daha çok organize satış yapmanızı sağlayacak...

İnsanlar sosyal ağlara o kadar alıştı ki, iş organizasyonlarında zaruri bir iletişim aracı haline geldi...

Mimarisi gereği tüm mali değerleriniz, Muhasebe modülüne verimli ve ''Gerçek Zamanlı'' aktarılır...

Firmanızın piyasadaki pozisyonlanmasına göre;