Şirket içi Mesajlaşmanız Güvenli bir Platformda.

CHAT

SwotLOG firmanızın en önemli iletişim araçlarından biri olan Chat servisini de genel yazılım modüllerinin içine ekledi.

İnsanlık birebir telefon iletişiminden sonra aynı anda daha fazla kişi ile daha çok konunun paylaşımı için sosyal Chat servislerine o kadar alıştı ki, bunu hayatın içine yemek yemek gibi dahil etti.

Bu durumda iş verimliliği ve netliği ve daha hızlı iletişim için firma iç organizasyonlarında da Chat’in kullanılması doğal bir ihtiyaç olmaya başladı.

Örneğin hepimizin bildiği bir konu “dahili 145 arayalım Ahmet Bey bize gerekli malzemeleri getirsin...” demek gerçekten bizim zamanımızı alır. Yaklaşık 2-3dk’lık bu zaman yerine SwotLOG Chat üzerinden çalışanımız Ahmet Bey’in seçilmesi ve istenen malzemelerin ona mesaj olarak yazılması ve gönderilmesi 10-15sn’dir. Bu gibi gün içinde bir çok süreç yaşanmaktadır. Bu harcanan zamanları topladığınızda kaydeder bir toplam yüzdeyi oluşturur. Bu verimi ve gereksiz telefon trafiğini niye yaşayalım...

SwotLOG bu iletişim kanalını genel yazılımının içine koyarak var olan iş yapış yöntemlerinizin verimini arttırmayı amaç edindi. Keza yapılan her mesajlaşmanın ana veri ambarında kayıtlanmasını sağlayarak firma hafızasının korunmasını da sağladı.

Özellikle nerelerde mi kullanabiliriz? Örnekler verelim;

  • Firma çalışanlarının tamamına iletilecek bir mesajı telefon ile mi yoksa email mi yoksa daha hızlısı Chat mesajı ile mi göndermeyi tercih edersiniz? Elbette Chat...

  • Proje arkadaşlarınız ile bir Chat grubu kurup içinde Proje konusunda mesajlaşabilirsiniz. Kimsenin aynı anda aynı konuya cevap vermesini ve diğer işlerini bölmesini istemezsiniz.

  • Bütün pazarlama ekibine önemli bir aksiyon almalarını veya bir konuda dikkatli olmaları gerektiğini bildirmek istiyorsunuz. Ofis içinde, farklı lokasyonda / şubede olmaları fark etmez Chat en hızlısı...

  • ...v.b.

Chat modülümüz yapmakta olduğumuz analiz sonuçlarına göre bir çalışanın aynı anda birden fazla konu ve birden fazla kişi ile daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Toplam aynı anda yapılan iş verimliliğini 2-3 kat arttırdığını söyleyebiliriz.

Diğer adıyla ''Patron Ekranı'' Analizli Rapor ve değerlendirme sonuçlarını görmenizi sağlayacak...

Her zaman müşteriniz ile olan ilişkiniz en temelde finansal zeminden etkilenir. Borcu artmaya başlayan bir müşterinizi hemen farketmelisiniz, sizden daha az ürün/servis almaya başlayan firmayı hemen farketmelisiniz,...vb.

SwotLOG genel takvim kullanım ihtiyaçları dışında CRM ve iş takibi özelliklerini de kullanarak takviminizi programın içinde aldığınız aksiyonlar sonucunda da kullanıldığını göreceksiniz.

Takım arkadaşlarınıza görev atayabilir, onların sizin görev listenizi görmesini sağlaya bilirsiniz...

Daha verimli ve organize çalışmanızı, daha doğru iletişim yapmanızı ve daha çok organize satış yapmanızı sağlayacak...

İnsanlar sosyal ağlara o kadar alıştı ki, iş organizasyonlarında zaruri bir iletişim aracı haline geldi...

Mimarisi gereği tüm mali değerleriniz, Muhasebe modülüne verimli ve ''Gerçek Zamanlı'' aktarılır...

Firmanızın piyasadaki pozisyonlanmasına göre;