Ön Muhasebe Programı ile Gerçek Zamanlı Swot Analiz Raporları...

ÖN MUHASEBE de SWOTANALİZ

Her firma Ön Muhasebe Programı ile şu andaki operasyonel ve finansal değerlerinin raporlarını görmek ister. Gösterim şekli mümkün olan en verimli görsellik ile yapılmalıdır.

Zamana karşı yarışıyoruz ve de her departmanınızın farklı verileri rapor olarak görüp aksiyon alması gerekiyor. Günümüzde bunu gerçekleştirebilen yazılım sayısı ve firma sayısı oldukça sınırlıdır.

Gelecekte ise rekabet bizi daha az karla daha verimli çalışmaya zorluyor. Başarı için daha kaliteli raporlara ihtiyacımız olduğu bir gerçektir.

Bilinen adıyla “Dashboard” ve diğer bir adıyla “Patron Ekranı” firmanın SwotLOG Ön Muhasebe Programı içinde tanımlı bilgilerinden anlık (gerçek zamanlı) varlık raporlarının sunulduğu ekrandır. Bu bilgilerin en özetten en detaya doğru analizini yapabileceğiniz bir platform oluşturulmuştur.

SwotLOG bilinen klasik yazılımların aksine firmanız için ihtiyaç duyduğunuz SWOT analiz raporlarının Ön Muhasebe Programı içinde hazırlanması için gerekli mimariye göre tasarlanmıştır. Bu teknolojik sunum bilgisi gerektiren raporlama altyapımızın bir sonucu olarak; size gerçek zamanlı bütün firma bilgilerinizi raporlayabiliyoruz.

Keza Analiz sunum ekranımızın esnekliği sayesinde özel ihtiyaçlarınıza göre raporlama alanlarını değiştirebiliyorsunuz.

Peki bu raporları her an her yerden alabiliyormusunuz?

Elbette; PC, akıllı cep telefonu, tablet ve netbook’larınızdan internete bağlanmanız yeterli. SwotLOG web servisine girdiğinizde anlık verileriniz analiz edilmiş olarak karşınızda olacak. İsterseniz email ile yöneticiniz ile paylaşın, isterseniz farklı iş aksiyonlar/görevleri almak için bu bilgilerden yararlanın...

Örnek Analiz Raporlarımız;

  • Top 10 müşteri listesi, Günlük, Aylık ve Yıllık bazda.

  • Top 10 ürün listesi, Günlük, Aylık ve Yıllık bazda.

  • Kesilen faturalar toplamı, Günlük, Aylık ve Yıllık bazda.

  • Ödenecek KDV durumu.

  • Firma Toplam Borç.

  • Firma Toplam Alacak.

  • Kasaların durumu.

  • Çeklerinin durumu.

  • Bankaların durumu.

  • Tekliflerin ve Siparişlerin durumu.

Özellikle belirtmeliyiz ki SwotLOG yazılımının sürekli en son versiyonunu kullanmanız sebebi ile eklemekte olduğumuz yeni raporları da sürekli alternatif raporlar olarak karşınızda bulacaksınız.

Lütfen aklınızdaki raporları bizimle paylaşın, bizde onları hemen kullanıma sunalım. Bunlar bizim ve sizin gelişiminiz, daha başarılı olmamız için en doğrusudur.

Diğer adıyla ''Patron Ekranı'' Analizli Rapor ve değerlendirme sonuçlarını görmenizi sağlayacak...

Her zaman müşteriniz ile olan ilişkiniz en temelde finansal zeminden etkilenir. Borcu artmaya başlayan bir müşterinizi hemen farketmelisiniz, sizden daha az ürün/servis almaya başlayan firmayı hemen farketmelisiniz,...vb.

SwotLOG genel takvim kullanım ihtiyaçları dışında CRM ve iş takibi özelliklerini de kullanarak takviminizi programın içinde aldığınız aksiyonlar sonucunda da kullanıldığını göreceksiniz.

Takım arkadaşlarınıza görev atayabilir, onların sizin görev listenizi görmesini sağlaya bilirsiniz...

Daha verimli ve organize çalışmanızı, daha doğru iletişim yapmanızı ve daha çok organize satış yapmanızı sağlayacak...

İnsanlar sosyal ağlara o kadar alıştı ki, iş organizasyonlarında zaruri bir iletişim aracı haline geldi...

Mimarisi gereği tüm mali değerleriniz, Muhasebe modülüne verimli ve ''Gerçek Zamanlı'' aktarılır...

Firmanızın piyasadaki pozisyonlanmasına göre;